Proč my?

U nás jezdíte pouze s novými vozy, vždy v perfektním technickém stavu. Vozy do nabídky nevybíráme podle wow efektu. Pro nás je rozhodující kvalita jízdního zážitku a přenos emocí na řidiče. Je to naše vášeň o kterou se rádi podělíme i s Vámi. Máme dlouholeté zkušenosti s pronájmem i prodejem sportovních vozidel, účastníme se závodních akcí, máme známé a zkušené instruktory, mj. Radek Vrtal (moderátor pořadu Autosalon, TV Prima.) Neděláme to pro generování zisku, děláme to pro zábavu, díky tomu Vám můžeme předat maximum emocí a zážitků. Proto i od Vás očekáváme dobrou náladu a zodpovědné chování při realizaci zážitku.

Jak na to?

U nás neplatíte žádnou kauci. Jízdu realizujete za přítomnosti některých z našich instruktorů, který Vám před jízdou vše vysvětlí, ukáže a zasvětí Vás do světa sportovní jízdy se sportovními vozy. V našem eshopu zakoupíte poukaz dle Vašich potřeb a vyplníte rezervační formulář, který musí obsahovat kód poukazu, druh jízdy, délku jízdy, místo jízdy, Váš kontaktní telefon a e-mail. Obratem od nás obdržíte seznam dostupných termínů pro Vaši jízdu. Vyberete jeden z termínů a následně se dostavíte na místo jízdy. Pokud darujete poukaz jako dárek, vše platí stejně pro spotřebitele zážitku i nakupujícího, tzn. spotřebitel zážitku si může rezervaci zajistit sám po obdržení dárkového poukazu nebo nakupující může provést rezervaci sám.

Aktuální nabídka vozidel

Porsche 718 Boxster r.v.: 2019 (kabriolet) pohon zadní nápravy, váha 1.290kg, výkon 380 koňských sil (úprava motoru), maximální rychlostí 305km/h, převodovka PDK se sedmi rychlostními stupni s řazením na volantu a nakonec, skvělý sportovní výfuk, který Vám vždy připomene, proč jej řídíte pořádným “prásknutím” při každé akceleraci nebo deceleraci. Vůz je obut do polozávodních sportovních pneumatik Pirelli PZero s homologaci pro veřejné komunikace o rozměru 20 palců.

Upozornění: vyhrazujeme si právo na zrušení jízdního dne z důvodu technických problémů, malé účasti nebo z důvodů nepříznivých klimatických podmínek.

Co tě čeká?

Jednoduše den plný milionových zážitků! Ocitneš se v kůži profesionálního závodníka a užiješ si sportovní jízdu na profesionálním závodním okruhu v doprovodu tvých nejbližších. Pak můžeš vyzkoušet profi motokáry i se svým doprovodem a nakonec vše můžeš završit skvělým gastro zážitkem v místní restauraci, která je součástí Autodromu. Pozdní odpoledne můžeš strávit se svými blízkými výletem po okolí nebo relaxací u rekreační vodní nádrže Matylda (Most), kde mj. můžeš vyzkoušet další adrenalinové sporty.

Cestou se dozvídáš něco o závodech a sportovních vozidlech od tvého instruktora. Vracíš se zpět na start, auto nechceš vrátit, jsi nadšený. Po skončení jízdy dostáváš videozáznam ve Full HD kvalitě, až ze tří kamer, aby jsi ty emoce mohl prožít znovu, kdykoli budeš chtít. Nezapomeň se s jízdou pochlubit na svém Facebooku nebo Instagramu.

Zážitkové jízdy na závodním okruhu

Kde?

Autodrom Most

Porsche 718 Boxster

NEBO

Ford Mustang GT 5.0

Trasa?

Projedete si celý mostecký okruh!

Parametry okruhu

 • délka 4 212 m
 • šířka 12 – 14 m
 • nejdelší rovina 792 m
 • nejkratší rovina 150 m
 • 21 zatáček (9 levých a 12 pravých)
 • převýšení 12,04 m
 • maximální stoupání + 2,8 %
 • maximální klesání – 3,2 %
 • směr jízdy ve směru hodinových ručiček
 • profesionální časomíra
 • 42 boxů 

Objednávka

Odesláním veškerých formulářů, kliknutím na tlačítko “Objednat” a nebo “Rezervovat” na tomto webu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami.