Proč my?

U nás jezdíte pouze s novými vozy, vždy v perfektním technickém stavu. Vozy do nabídky nevybíráme podle wow efektu. Pro nás je rozhodující kvalita jízdního zážitku a přenos emocí na řidiče. Je to naše vášeň o kterou se rádi podělíme i s Vámi. Máme dlouholeté zkušenosti s pronájmem i prodejem sportovních vozidel, účastníme se závodních akcí, máme známé a zkušené instruktory, mj. Radek Vrtal (moderátor pořadu Autosalon, TV Prima.) Neděláme to pro generování zisku, děláme to pro zábavu, díky tomu Vám můžeme předat maximum emocí a zážitků. Proto i od Vás očekáváme dobrou náladu a zodpovědné chování při realizaci zážitku.

Jak na to?

U nás neplatíte žádnou kauci. Jízdu realizujete za přítomnosti některých z našich instruktorů, který Vám před jízdou vše vysvětlí, ukáže a zasvětí Vás do světa sportovní jízdy se sportovními vozy. V našem eshopu zakoupíte poukaz dle Vašich potřeb a vyplníte rezervační formulář, který musí obsahovat kód poukazu, druh jízdy, délku jízdy, místo jízdy, Váš kontaktní telefon a e-mail. Obratem od nás obdržíte seznam dostupných termínů pro Vaši jízdu. Vyberete jeden z termínů a následně se dostavíte na místo jízdy. Pokud darujete poukaz jako dárek, vše platí stejně pro spotřebitele zážitku i nakupujícího, tzn. spotřebitel zážitku si může rezervaci zajistit sám po obdržení dárkového poukazu nebo nakupující může provést rezervaci sám. 

Upozornění: vyhrazujeme si právo na zrušení jízdního dne z důvodu technických problémů, malé účasti nebo z důvodů nepříznivých klimatických podmínek.

Aktuální nabídka vozidel

 

Ford Mustang GT 5.0 Cabriolet r.v.: 2019 pohon zadní nápravy, váha 1 818 kg, výkon 480 koňských sil sportovní úprava odstíněného sání a úprava řídící jednotky motoru), maximální rychlostí 260 km/h, převodovka 10 stupňová automatická s řazením na volantu. Zrychlení: 0–100 km/h za 4,2 s. Prémiový podvozek „Magne Ride“, elektro magnetické tlumiče s nastavením tuhosti a náklonu. Funkce „Drag Strip“, pro zahřívání zadních pneumatik, vůz zablokuje přední kola a protáčí zadní. A nakonec, skvělý s klapkou měnící zvuk motoru do čtyř režimů (hodný soused, normál, sport, race). 

Zážitkové jízdy na závodním okruhu

Kde?

Autodrom Most

Ford Mustang GT 5.0 Cabriolet

Kabriolet vyrobený roku 2019.

Trasa?

Projedete si celý mostecký okruh!

Zážitkové jízdy na veřejné komunikaci

Kde?

Praha | Plzeň | Brno | Ostrava | Olomouc | Hradec Králové | Pardubice

Ford Mustang GT 5.0 Cabriolet

Kabriolet vyrobený roku 2019.

Trasa?

Jízda probíhá po veřejné komunikaci plné zatáček a rychlých dálničních úseků.

Objednávka

Odesláním veškerých formulářů, kliknutím na tlačítko “Objednat” a nebo “Rezervovat” na tomto webu souhlasíte se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami.